+90 312 310 17 53

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

GARANTİ
Firmanıza Uygun Garanti Koşulları
Güvencemiz altındasınız, üretim, montaj veya bozuk parça problemlerine karşı Kılavuz Yangın garantisiyle tüm sorunlar anında çözüme ulaştırılır.
TESLİMAT - MONTAJ
Hızlı Teslimat Sorunsuz Montaj
Profesyonel hizmet ağımızla satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerde uzman ekibimizle anahtar teslim montaj, aktifleştirme, test işlemlerini yapmaktayız.
TEKNİK SERVİS VE BAKIM
Profesyonel Bakım ve Onarım
Tüm ürünlerimizin arkasındayız, maksimum verim için peryodik bakım ve teknik servis hizmetini zahmetsizce işinizi aksatmadan sağlıyoruz.
TAŞIMA
Güvenli Nakil İşlemleri
Bölge değişikliğiniz söz konusu olduğunda, ekonomik, hızlı ve güvenlik transfer için lojistik çözümlerimiz sorunsuz aktarım işlemlerinizi sağlıyoruz.
PROJELENDİRME
Tüm Standartlara Uygun Projeler
Yangın yönetmeliğinin tüm standatlarına uygun bir çizgide, kurulacak olan sistemlerinizin projelendirme aşamalarını hesaplayarak çözümler üretiyoruz.
DANIŞMANLIK
Birlikte Daha Güçlüyüz 
Sorunsuz verimlilik için Risk Analizi Raporlama, Eksik Kontrol ve gerekli denetimlerin yapılması konusunda sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
EĞİTİM
Sertifikalı Eğitim Programları 
Yönetmeliği uygun olarak hazırlanmış sertifikalı yangın eğitim programımızdan sizlerde faydalanabilirsiniz. Programlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

© 2024 / Tüm Hakları Saklıdır

Tasarım & Yazılım OMedya Bilişim